FIRMA PPG MA ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO PROCESU RENOWACJI

Jeśli chodzi o trwałość, wydajność i kolor, PPG Refinish może pochwalić się sukcesem, z którym nie może się równać żadna inna firma. Od prawie 100 lat działając na rynku lakiernictwa samochodowego, flot i przemysłu lekkiego, dostarcza swoim partnerom innowacyjne i zrównoważone rozwiązania. Dzięki szerokiej gamie systemów lakierniczych każda linia produktów jest zaprojektowana tak, aby spełniała określone potrzeby operacyjne i techniczne, umożliwiając firmom osiągnięcie celów w zakresie wydajności, produktywności i opłacalności, dzięki odpowiednim produktom zgodnym z ich działalnością.

LAKIERY WODOROZCIEŃCZALNE PPG ENVIROBASE HIGH PERFORMANCE

PPG Envirobase High Performance (Envirobase HP) to system bazowy farb samochodowych opracowany przez PPG Industries.

Najważniejsze atuty PPG Envirobase High Performance:

LAKIERY KONWENCJOLALNE PPG DELTRON

Zaawansowany technologicznie system lakierniczy DELTRON® na bazie rozpuszczalników: główne cechy tej linii produktów to wysoka wydajność i łatwość aplikacji. Produkty charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i trwałością.

Przeznaczone są dla centrów naprawczych, które wymagają najwyższej jakości, ale jednocześnie wymagają prostego systemu, który oferuje maksymalną przepustowość i wysoką rentowność przy doskonałej wierności kolorów oryginalnych farb. Linia DELTRON oferuje wszystkie produkty niezbędne w procesie renowacji samochodów, od przygotowania lakieru po pełną linię kolorystyczną oraz wykończenie wysokowydajnymi lakierami.

*Podkłady i lakiery są w pełni kompatybilne z naszym globalnym systemem na bazie wody Envirobase® High Performance.

Skontaktuj się z nami